مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

از بین بردن ترس طوطی خانگی از انسان و محیط

بعضی طوطی های خانگی طوطی های ترسویی هستند و از همه چیز می ترسند.طوطی ترس خود را به صورت کندن پرهایش و همین طور کوبیدن خود به دیواره ی قفس ها نشان می دهد.

  • بسیاری از طوطی ها خلق و خویشان به گونه است که از هیچ چیزی نمی ترسند حتی از حیوانات و پرندگانی که چثه ای بزرگتر از خود دارند و برای دفاع از قلمرو خود حتی با آن ها می جنگند.اما برخی طوطی ها هستند که بسیار ترسویند به طوریکه از صدا،سایه و یا انسان ها به شدت می ترسند و هر چیزی به شدت در آن ها ترس ایجاد می کند.و این طوطی ترسشان را با کندن پرهایشان و کوبیدن خود در دیواره ی قفس نشان می دهند.
ترس طوطی از انسان و محیط
  • برخی طوطی ها هستند که بال هایشان قیچی شده است و یا در اولین پروازهایشان به موانعی برخورد کرده اند.این طوطی ها خاطرات بدی از پرواز در ذهن خود دارند و ممکن است تا ابد این خاطرات بد در ذهن آن ها بماند و دیکر پرواز نکنند.برای این که این ترس طوطی ها ازبین برود سعی کنید در قفس را همیشه باز بگذارید تا طوطی هر زمان که دلش خواست پرواز کند تا طوطی ترسش از پرواز بریزد.
  • طوطی هایی که دارای اسباب بازی های فراوان برای جویدن هستند و مدت زیادی را به جای بازی فکری با این اسباب بازی ها بازی می کنند دچار نوعی وحشت و ترس و عدم اعتماد به نفس می شوند.
  • خواب ناکافی،رژیم غذایی غلط یا زندگی در قفس کوچک هم باعث ترسو شدن طوطی ها خواهد شد.
  • برای ازبین بردن ترس طوطی ها سعی کنید اگر طوطی کار درستی انجام داد زبانا او را تشویق کنید و به او جایزه بدهید مثلا خوراکی مورد علاقه اش را به او بدهید.
  • سعی کنید برای از بین بردن ترس طوطی به او توجه بیشتری کنید محبتتان را نسبت به طوطی افزایش دهید و کاری کنید که طوطی نسبت به شما حس اعتماد داشته باشد.
  • هنگامی که طوطی ها در قفس هستند دور آن ها حوله بپیچید چون این کار ترس آن ها را از بین می برد و یاد می گیرند هنگامی که ترسیدند به زیر حوله بروند.
  • همان بازی هایی که با نوزادان می کنید با طوطی ها نیز انجام دهید چون طوطی ها این بازی ها را دوست دارند و تاثیر زیادی در ازبین بردن ترس آن ها دارد.مانند بازی های چشمی،چشمک زدن.
  • اجازه دهید طوطی در محیط های مختلف خانه پرواز کند و تا دیگر هیچ ترسی نسبت به محیط های ناشناخته نداشته باشد.

من در حوزه انواع طوطی مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید