با فروش تفنگ وینچستر اسباب بازی سود خود را 9 برابر کنید

پارامترهایی را در مورد اینکه چه چیزی هدف مناسب است و چه چیزی نیست تنظیم کنید.

ممکن است به آنها بگویید که نمی توانند اسلحه های اسباب بازی خود را به سمت صورت افراد، افرادی که با آنها بازی نمی کنند، حیوانات خانگی و غیره نشانه بگیرند.

تفنگ وینچستر اسباب بازی یکی از پرطرفدارترین اسباب بازی ها می باشد.

بر رضایت تاکید کنید: بچه هایی که با تفنگ های اسباب بازی بازی می کنند باید یاد بگیرند که چگونه از دیگران برای شرکت در آن نوع بازی با آنها رضایت بخواهند.

آنها می توانند چیزی مانند “من می خواهم با تفنگ اسباب بازی خود بازی کنم، آیا می خواهید با من بازی کنید؟” آنها همچنین باید بپرسند که آیا طرف مقابل به آن اشاره دارد یا خیر.

اسباب بازی تفنگ
مکان‌های مناسب برای بازی: بسته به خانواده و محل زندگی‌تان، ممکن است بخواهید برخی از پارامترها را در مورد جایی که بازی تخیلی با اسلحه مجاز است تعیین کنید.

این یک واقعیت خشن است که بچه‌های سیاه‌پوست و قهوه‌ای، بدون تقصیر خودشان، می‌توانند به‌طور غیرمنصفانه خطرناک تلقی شوند که در این نوع بازی‌ها شرکت می‌کنند – و قتل تامیر رایس 12 ساله توسط پلیس نمونه وحشتناکی از بی‌گناهی بود.

بازی با تفنگ اسباب‌بازی می‌تواند کودکان رنگین پوست را به گونه‌ای به خطر بیاندازد که کودکان سفیدپوست معمولاً آن را تجربه نمی‌کنند.

ممکن است قانونی وضع کنید که بازی با تفنگ اسباب‌بازی فقط در داخل خانه یا حیاط خلوت یا در خانه دوستانی که رضایت داده‌اند در کنار هم بازی کنند مجاز است.
به دنبال پرچم‌های قرمز باشید: در حالی که خود اسلحه‌های اسباب‌بازی با رفتار خشونت‌آمیز مرتبط نیستند، ممکن است بتوانید علائم هشداردهنده‌ای را در حین بازی با تفنگ اسباب‌بازی ببینید که باید با پزشک اطفال خود در میان بگذارید.

به عنوان مثال، آزار دادن منظم «به طور تصادفی» به افراد یا حیوانات، عدم پشیمانی یا همدلی، یا پرخاشگری بیش از حد ممکن است باعث نگرانی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.