مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید طوطی پاراکیت مونک

یکی از سخنگو ترین نوع طوطی های موجود در جهان که می توان به معرفی ان پرداخت طوطی های پاراکیت مونک ها می باشند که برای خرید می توان در بخش های متفاوتی عرضه تهیه و خریداری نمود.
اگر بخواهیم تمام انواع نژاد های مختلف از طوطی های موجود در دنیا را دسته بندی کرده و نام برد می توان گفت مجموعه ای بسیاری را شامل می گردد به طوری که نوع طوطی سانان را به ۳۷۲ گونه دسته بندی کرده اند.
رنگ عمومی این طوطی های پاراکیت مونک ها اغلب سبز بوده که این رنگ در بین جوجه های ان آبی، زرد و یا خاکستری بوده است. اما در مجموع رنگ کلی این طوطی را می توان به این ترتیب نام برد که بال، دم و سر ان رنگ های سبز روش را دارند در حالی که رنگ صورت و سینه ی ان سفید مایل به خاکستری بوده است.
از جمله کشور های که می تون این نژاد از طوطی ها را دید امریکا است که بخش های موجود از این طوطی پاراکیت مونک ( نیویورک، فلوریدا، نیوجرسی) و برخی از اقسا نقاط دیگر در دنیا مشاهده نمود. همچنین از گونه طوطی های بوده اند که به عنوان آفات مزارع شناخته شده اند به طوری که با حمله کردن آسیب جدی به مزارع می زنند.
یکی دیگر از خصلت های دیگر از این طوطی می توان گفت حالتی اجتماعی دارد و به صورت گروهی زندگی می کنند. با وجود اینکه عمری ۲۰ تا ۳۰ را دارند ولی می توان گفت بستگی به شرایط و نوع زندگی طوطی نیز دارد که منجر به افزایش طول عمر می گردد.
گونه های مختلف از طوطی های پاراکیت مونک ها عبارتنداز:
پاراکیت دم دراز
پاراکیت نیوتن
پاراکیت اوویا
پاراکیت پیشانی نارنجی
پارکیت بال سفید
تمامی انواع مختلف از نژاد این طوطی ها هر یک دارای شرایط و خصوصیت های متفاوتی هستند، با این وجود می توانید انچه از طوطی ها مدنظر برای خرید را دارید با بررسی کردن تمام جوانب سفارش خرید خود را به ثبت رسانید.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

من در حوزه انواع طوطی مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید