سفارش تهیه طوطی سفید کاکل دار

سفارش ها برای تهیه و خرید طوطی می تواند انواع و اقسام گوناگونی از نژاد ها را شامل گردد که از جمله انها می تواند طوطی سفید کاکل دار بوده باشد.
هر طوطی را که در دنیا ببینید می توان گفت یا با تنوعی از رنگ ها همراه بوده است و یا دارای یک رنگ یکنواختی بوده است. رنگ های یکنواخت از طوطی می تواند سفید، سیاه و یا سبز و غیره بوده باشد.
این طوطی های سفید کاکل دار می تواند از نژادهای گوناگونی به شمار می رود که از خصوصیت های این طوطی سفید کاکل دار می توان به پرجنب وجوش بودن، زیبا، پرتحرک، با هوش فوق العاده بالا، توانایی در تقلید صدا می باشد.
ولی انچه باعث جذابیت بیش از حد این طوطی سفید کاکل دار در بین مردم شده است نوع رفتار و حرکات زیبا و جذابی می باشد که این طوطی از خود به نمایش می گذارد. از دیگر ویژگی این طوطی می توان گفت پر های ان به گونه ای می باشد که ضداب بوده است و خیس نمی شوند.
با وجود این خصوصیت های خوب می توان مشکلاتی را نیز این طوطی کاکل سفید به همراه دارد که ان جیغ های بلندی می باشد که دارد و خرابکاری های صورت گرفته توسط این طوطی که با آزاد بودن ان می تواند به وسایل خانه آسیب رسانده و حتی با وجویدن سیم های برق باعث اسیب رساندن به خود نیز گردد.
طول عمری را که برای این طوطی های کاکل سفید تخمین زده اند می توان گفت در قفس با بهترین نگهداری تا 70 سال می باشد در حالی که در طبیعت عمر انها بین 20 تا 40 سال بوده است.
با این وجود و با پی بردن به خصوصیت های اخلاقی از این طوطی های سفید کاکل دار می توانید بنابر سلیقه ی خود اقدام به سفارش تهیه و خرید این گونه از طوطی ها کرده که بهترین شیوه برای خرید می تواند بخش های از سایت های اینترنتی بوده باشد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.