مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

طوطی صورت قرمز برزیلی

با توجه به تنوع زیاد در نژاد طوطی ها من جمله طوطی های برزیلی می توان گفت هر یک را با اسامی گوناگونی معرفی می کنند. مانند طوطی صورت قرمز برزیلی.
در ابتدا برای معرفی کوتاه از طوطی های برزیلی می پردازیم به شکل ظاهری از این طوطی های برزیلی، این طوطی یکی از کوچکترین نوع طوطی ها می باشد که از نظر اندازه ی طوطی بین ۱۳ تا ۱۷ سانتی بوده و وزن براورده شده برای ان بین ۴۰ تا ۶۰ گرمی باشد.
کوچک بودن دم، سر، بدن و تیز بودن منقار این طوطی از دیگر مشخصات این طوطی برزیلی به شمار می رود. اگر بخواهیم به دسته بندی نژادهای گوناگون از این طوطی های برزیلی پرداخت باید گفت در مجموع نه گونه و نژاد را شامل می گردند و یکی از انها را گونه ی طوطی صورت قرمز شامل می شود.
قبل از پرداختن به خصوصیت های این طوطی صورت قرمز این را نیز بازگو باشیم که با توجه به نام گذاری صورت گرفته به این ترتیب نمی باشد که زیستگاه اصلی ان برزیل بوده است در حالی که یکی از طوطیان بومی منطقه ی جنوب غربی افریقا به شمار می روند.
طوطی صورت قرمز برزیلی
پیدایش گونه های از این طوطی ها در اروپا را می توان به زمان ۱۶ میلادی برد و ان هم به این ترتیب بوده که با ورود انگلیسی ها برای بردن برده اقدام به غارت پرندگان و حیوانات زیبا و جذابی چون طوطی های صورت قرمز کردند با این وجود با زاد ولد منجر به تکثیر انبوهی از این طوطی ها در اروپا گشت.
این طوطی های صورت قرمز برزیلی باز خود به چند دسته ی دیگر تقسیم بندی می شوند که به طوطی های لیلیان و یا سیاه گونه معرفی می شوند.
زندگی این طوطی های صورت قرمز را می توان به ظور جمعی دید که به دسته های ۲۰ الی ۳۰ تایی هستند. از خصوصیت های بسیار جالب این طوطی صورت قرمز این بوده است که برخلاف هر طوطی که در سوراخ درختان لانه می کند انها در لانه ی مورچه ها لانه می کنند حال داخل درختان و یا بر روی زمین و این امر را نیز تنها به خاطر دمای ثابت مورچه ها بوده که می توانند با رها کردن تخم در چند روز برای تهیه غذا مشکل ساز نمی باشد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

من در حوزه انواع طوطی مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید