قیمت خرید زیباترین طوطی آمازون

طوطی های آمازون طوطی های زیبا و معاشرتی هستندو یک همراه خوب برای شما به حساب می آیند.برای خریدطوطی آمازون مقاله زیر را بخوانید.
طوطی ها نژاد های مختلفی دارند یکی از این نژاد ها معروف به آمازون است.طوطی های آمازون پرنده های خیلی باهوشی هستند و دارای روحیه ی اجتماعی و معاشرتی می باشند و بسیار برای صاحب خود همراهان خوبی هستند.البته صاحب این طوطی نیز باید در رفتار های خود با پرنده دقت کند.این طوطی ها از آمریکای جنوبی تا آمریکای لاتین و مکزیک زندگی می کنند و مناطق ذکر شده زیستگاهشان می باشد.این طوطی ها زمانی که اسیر شده و در قفس نگه داری می شوند نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند.

زیباترین طوطی آمازون

طوطی های آمازون دارای رنگ های متنوعی می باشند،بعضی از آن ها دارای سری کاملا زرد هستند درحالی که بعضی دیگر فقط یک نوار زرد یا لکه ی زرد بر روی گردنشان دارند.
طوطی های آمازون تاج زرد،همیشه به همراه خانواده شان سفر می کنند و معمولا در اول روز برای پیدا کردن غذا بیتوته خود را ترک می کند و در بالای درختان به دنبال غذا می گردند و به دنبال باقیمانده غذا در روی زمین جست و جو می کنند.
طوطی های آمازون به طور کلی طوطیانی سالم و عاری از هرگونه بیماری هستند در حالی که اگر این طوطی ها تغذیه ای نادرست داشته باشند بیمار می شوند.تغذیه نادرست و نا به جا و امکان ورزش نکردن باعث افزایش وزن آن ها می شود که متاسفانه طول عمرشان را کم می کند.از دادن غذاهای چرب به طوطیتان پرهیز کنید.اگر غذا هایی که به طوطیتان می دهید و مناسب باشد طوطی شما بالای 50 سال عمر خواهد کرد.طوطی های آمازون بزرگ غذایشان مغذ دانه ها است که باید هر روز به غذای آن ها مقداری سبزیجات و میوه اضافه کرد.
طوطی های آمازون نر و ماده معمولا از نظر ظاهری هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.این طوطی ها معمولا به طور معمول 3 تا 4 تخم می گذارند و بعد از تخم گذاری طوطی به مدت 26 روز بر روی طوطی ها می خوابند و بعد از به دنیا آمدن طوطی ها،طوطی ها پس از 6 الی 7 هفته به مرحله ای می رسند که می توانند لانه ی خود را ترک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.