مرکز فروش طوطی زرد برزیلی

با وجود دارا بودن مرکز های فروش انبوه از عرضه کنندگان طوطی در کشور می توان نژاد های گوناگونی را تهیه کرد من جمله گونه ی طوطی زرد برزیلی می باشند.
طوطی از دسته پرندگانی به شمار می رود که با وجود داشتن پرو بال های رنگی و متنوع از گونه پرنده های زینتی نیز به شمار می روند. اما نوع طوطی های برزیلی موجود در جهان را می توان گفت این گونه از طوطی ها با وجود نام برزیلی یکی از طوطی های بومی منطقه ای از جنوب غربی افریقا می باشد که با پراکندگی در بخش های مختلفی از جهن تکثیر یافته اند.
در مجموع نژاد طوطی های برزیلی را می توان تا 9 گونه دید که از بین انها تنها یکی از انها در جزایر ماداگاسکار زیستگاه این طوطی به شمار می رود. در مجموع ظاهر کلی طوطی های برزیلی، طوطی های کوچک سبز و نارنجی رنگ و وزنی 40 تا 60 گرم را دارا می باشند.
انچه از مواد غذایی می توان مناسب برای طوطی های برزیلی بوده است می توان گفت تغذیه ی هر یک از گونه طوطی های برزیلی موجود در قفس با انکه آزاد در طبیعت زندگی می کنند متفاوت می باشد.
پس با معرفی کلی از طوطی های برزیلی این بار به معرفی طوطی های زرد برزیلی می پردازیم که یکی از گونه های این نژاد طوطی ها به شمار می رود.
طوطی زرد برزیلی این طوطی را می توان دید که با اسامی گوناگونی معرفی می شود که عبارتنداز:
طوطی آگاپورنیس، پرسوناتوس
طوطی یقه زرد
مرغ عشق نقاب دار
یا نقاب سیاه
معرفی می کنند. دوستدار لانه سازی در شکاف درختان بوده اند و این درحالی است که در حیات وحش می توان در جمع های بزرگی از پرندگان دید که زندگی می کنند.
با این وجود می توان گفت نوع طوطی های زرد برزیلی یکی از بهترین نژاد طوطی های هستند که بتوان به عنوان پزنده ی خانگی از ان نگهداری کرد و یکی از دلایل می تواند بخاطر جثه ی کوچک این پرنده بوده باشد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.