مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

همه چیز در مورد طوطی خاکستری(کاسکو)

برای خرید طوطی خاکستری کاسکو سعی کنید به نات زیر توجه کنید

طوطی خاکستری کاسکو محبوب ترین و سخنگوترین طوطی است.این طوطی ها بسیار باهوش و در صورتی که از سنین کم مورد آموزش قرار گیرند بسیار طوطی های خوبی می شوند و می توانند شما را سرگرم کنند.
طوطی های از نژاد کاسکو یکی از بهترین طوطی ها هستند که اگر به خوبی آموزش ببیند به خوبی می توانند صحبت کنند.این طوطی ها با استعداد ترین طوطی های خانواده ی طوطی سانان به شمار می روند.طوطی خاکستری کاسکو مرکز و غرب آفریقا زندگی می کنند و دارای نژاد های کنگو و تیمنه می باشند.طوطی خاکستری آفریقایی از اکثر طوطی ها بزرگتر است.این طوطی ها نسبت به سایر طوطی ها دارای بال های رنگی نیستند اما به خاطر قدرت سخنوری بالایی که دارند خیلی مورد توجه هستند.
طوطی های خاکستری به علت اینکه امنیت بالایی نسبت به سایر طوطی ها برخوردارند و اینکه روحیه ی اجتماعی دارند با همنوعانشان به صورت گله ای زندگی می کنند.این احساس دوستی می تواند در یک پرنده ی خانگی به دوستی با انسان و صاحبش تبدیل شود به طوریکه طوطی با صاحبش روابط دوستانه پیدا کرده و به خشم و عصبانیت صاحب خود واکنش نشان می دهد.گاهی اوقات این رابطه چندان عمیق می شود که طوطی تحمل دوری از صاحب خود را ندارد و بدون او دچار افسردگی می شود.

طوطی خاکستری(کاسکو)

برای خرید طوطی خاکستری کاسکو سعی کنید به نات زیر توجه کنید

۱٫اگر شما برای اولین بار است که یک طوطی را می خرید بهتر است که یک طوطی نیمه رام و یا یک طوطی جوان که با انسان بزرگ شده را انتخاب کنید.
۲٫بهتر است در هنگام خرید نیز فردی را که طوطی ها را می شناسد با خود به مغازه ی طوطی فروشی برده و از او مشورت بگیرید.
۳٫از مغازه دار بخواهید که مقداری از گذشته ی پرنده به شما اطلاعات بدهد تا شما بیشتر با پرنده آشنا شوید.

من در حوزه انواع طوطی مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع طوطی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید