مشاوره و سفارش

طوطی آمازون سبز

طوطی های آمازون تنوع زیادی دارند که بیشتر آن ها به رنگ سبز می باشند و با قیمت های مناسبی به فروش می رسند.
بیشترین تنوع و گونه را طوطی های آمازون دارند که بسیار زیادند و هر کدام از نظر استعداد و سخنگویی نسبت به دیگر فرق می کنند. طوطی های آمازون با رنگ سبز که بدنه آن هاست و رنگ زرد در بالای سر و پرهایشان زیبایی خاصی را نمایان می سازند که از اندازه های کوچک تا بزرگ موجود هستند.

طوطی سخنگو جهان

آیا بهترین و پرفروش ترین طوطی های سخنگو جهان را می شناسید و می دانید دارای چه ویژگی ها و استعدادهایی هستند؟ گونه های طوطی سخنگو در جهان بسیار است، اما بعضی از آن ها هستند که طرفدار بیشتر و فروش بهتری در بازار دارند. دو نمونه از بهترین طوطی های سخنگو در جهان، طوطی خاکستری رنگ آفریقایی و طوطی آمازون هستند که با رفتار و کارهایشان همه را متعجب می کنند. این طوطی ها به راحتی می توانند رنگ و اشیاه را بشناسند و کلمات را تکرار کرده و سخن بگویند. طوطی های سخنگو راحت تر و زودتر با افراد انس می گیرند و بسیار مهربان و باهوش هستند.

 

طوطی آواز خوان

طوطی های آواز خوان قیمت های متفاوتی دارند که انواع شناخته شده آن را می توان به طوطی الگانس و راک نام برد. در بین طوطی هایی که در داخل و خارج از ایران پرورش داده می شوند بعضی ها هم هستند که با صدای دلنشینشان آواز سر می دهند و به آن ها طوطی های آواز خوان گفته می شود. این طوطی ها رنگ های فیروزه، زرد، سبز و … دارند که با نام های راک، اسکارلت و دیگر نام ها آن ها را در بازار به فروش می رسانند. یکی از ویژگی های مثبت طوطی های آواز خوان اهلی بودن آن هاست که می توان به راحتی و بدون دردسر آن ها را در خانه ها نگهداری کرد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع طوطی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه